Chilkat programinės bibliotekos atnaujinimas

Kai kurioms funkcijoms atlikti Rivile GAMA naudoja trečių šalių Chilkat programinę biblioteką. Kartais šią biblioteką reikia atnaujinti. Kadangi pati Rivile GAMA neturi bibliotekų atnaujinimo mechanizmo, tai reikia padaryti patiems.

Chilkat bibliotekos atnaujinimas reikalauja administratoriaus teisių ir, priklausomai nuo Rivile GAMA versijos, gali būti sudėtingas, dėl to rekomenduojame kreiptis į savo IT pagalbos tarnybą.

Atnaujinimo seka

Išdiegimas

 1. Windows paieškoje klaviatūra surinkite žodį Apps arba eikite į Settings -> Apps.

  chilkat_atnaujinimas_01

 2. Programų sąraše pasirinkite Chilkat 32-bit ActiveX ir paspauskite Uninstall mygtuką. Jeigu programų sąraše Chilkat bibliotekos nematote, vadinasi ji buvo įdiegta alternatyviu būdu. Tokiu atveju sekite išdiegimo instrukcijas skyriuje DLL failo išregistravimas.

  chilkat_atnaujinimas_02

 3. Dar kartą paspauskite Uninstall. Sekančiame lange paspauskite Yes mygtuką.

 4. Kai programa išsidiegs, įdiekite ją iš naujo.

Diegimas

 1. Paleiskite atsisiųstą diegimo failą: https://chilkatdownload.com/9.5.0.93/chilkatax-9.5.0-win32.msi

 2. Du kartus paspauskite mygtuką Next. Diegimui palikite standartinį katalogą C:\Program Files (x86)\Chilkat Software, Inc\Chilkat 32-bit ActiveX\.

  chilkat_atnaujinimas_04

 3. Paspauskite mygtuką Install, o po to Yes.

 4. Paleiskite Rivile GAMA ir patikrinkite, ar viskas veikia tinkamai.

Atnaujinimą turite atlikti visose darbo vietose, kuriose paleidžiama programa. Jeigu programa paleidžiama Remote Desktop serveryje, užtenka atnaujinti Chilkat programinę biblioteka tik serveryje.

DLL failo išregistravimas

Instrukcijos šiame skyriuje aktualios tik tuomet, jeigu Chilkat programinė biblioteka buvo užregistruota pasinaudojus chilkat_install.bat skriptu arba buvo automatiškai užregistruota naudojant senesnę Rivile GAMA versiją.

 1. Eikite į pagrindinį Rivile GAMA katalogą. Standartiškai, tai C:\RIV_GAMA katalogas.
 2. Paleiskite failą chilkat_remove.bat skriptą.

  chilkat_atnaujinimas_03

Jeigu Chilkat DLL failo registraciją atlikote patys, prieš tai perkeliant jį į C:\Windows\System32, ar bet kokį kitą nestandartinį katalogą, tuomet privalote jį taip pat išregistruoti. Tokiu atveju, išregistravus CHILKATAX-9.5.0-WIN32.DLL failą, turite jį ištrinti iš to nestandartinio katalogo.